داستانهای صوتی و مصور

داستانهای صوتی و مصور

 

 

چرا داستان؟

استفاده از داستان باعث تقویت زبان انگلیسی از راه های گوناگون می شود. اولاً که با دیکته یا همان spelling کلمات آشنا می شوید چون کلمات را با چشم دنبال می کنید. دوماً معنی کلمات و از آن مهمتر کاربرد آن را یاد می گیرید؛ چون حتما می دانید که دانستن معنی کلمات به تنهایی کافی نیست اگر ندانید که کی و کجا باید از آن استفاد کنید. حفظ کردن لیستی از لغات بدون دانستن نحوه صحیح استفاده از آنها به ندرت به پیشرفت زبانی شما میکند. سوماً مهارت گوش کردن شما تقویت می شود و با آهنگ کلمات و جملات انگلیسی گوشتان آشنا می شود که این خود بسیار به شما کمک می کند که درک بهتری از زبان انگلیسی هنگامی که آن را می شنوید داشته باشید. تصور کنید با کسی انگلیسی صحبت می کنید، چطور متوجه می شوید که او چه می گوید؟ تنها درصورتی که مهارت گوش کردن شما قوی باشد میتوانید راحت متوجه حرفهای او بشوید؛ وقتی به آهنگ و سرعت و نحوه بیان جملات انگلیسی آشنا باشید این امر برایتان به طرز عجبی و باورنکردنی آسان می شود.

مزیت داستان

گوش کردن به داستان یک مزیت بزرگتری هم نسبت به گوش کردن به پادکست (فایل صوتی موضوعی یا عمومی) دارد، و آن هم جذاب بودن آن است. حتماً تا حالا برایتان پیش آمده که بارها پادکست های مختلف را دانلود کرده و برای تقویت مهارت گوش کردن خود به انها گوش کرده اید اما ناگهان به خودتان آمده اید و دیده اید که اصلاً حواستان به آن نیست، در افکار خودتان غرق شده اید یا حتی مشغول کار دیگری هستید. خب اینها به این دلیل است که آن فایل صوتی برای شما جذابیتی نداشته که بخواهید دنبالش کنید که چه میخواهد بگوید یا بعدش چه می شود. اما داستان کشش و جاذبه دارد و دنبال کردن آن لذت بخش است، پس هیچ زحمتی به دنبال ندارد.

محتوای این مجموعه

این مجموعه شامل 30 داستان صوتی همراه با متن و تصویر است. داستانهای این مجموعه از داستانهای معروف و مطرح هستند که این ویژگی مثبت باعث می شود درک داستان بهتر و سریعتر بشود چرا که با موضوع داستان آشناییت دارید و در ذهن خودتان میتوانید با آن ارتباط برقرار کنید.

حجم کل: 260 مگا بایت

کیفیت فایل ها: عالی

برای دریافت فایلها به صورت فشرده نام و ایمیل خود را وارد کنید تا لینک دانلود برایتان فرستاده شود.

 

 

چنانچه سوالی دارید، در قسمت کامنت بپرسید.

 

6 Comments
 1. فریبرز says

  سلام … نام و نام خانوادگی و ایمیل را وارد می کنم … پیغام می دهد مشکلی در اسال پیام شما بوجود آمده دوباره تلاش کنید …

  1. پروانه قاسمی says

   سلام دوست عزیز. لطفا به ایمیل خود مراجعه کنید. راهنمایی لازم در ایمیل برایتان ارسال شده است. موفق باشید.

 2. سیمین says

  سلام. نام و ایمیل رو میزنم ولی پیغام میده مشکلی پیش آمده…

  1. پروانه قاسمی says

   سلام دوست عزیز. پوزش بابت مشکل به وجود اومده. فایلها به ایمیل شما ارسال شدند. موفق باشید.

 3. Mojtaba Zargoosh says

  منم هر کاری میکنم نمیتونم ایمیلم رو ثبت کنم که بفرسته برام

  1. پروانه قاسمی says

   سلام دوست عزیز، پوزش بابت مشکل به وجود اومده. فایلها به ایمیل شما ارسال شدند.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

2 × 3 =